Škola rodinnej homeopatie

September 2023 – Február 2024

Slovenská akadémia klasickej homeopatie otvára ďalší 6 mesačný kurz kombinovanou formou – osobne v Turčianskych Tepliciach alebo on-line.

Tento kurz je ako jediný na Slovensku vedený formou workshopu.

Prečo je workshop lepší ako prednáška?

Lebo sa naučíte viac, rýchlejšie a ľahšie.

Svoju pozornosť môžete plne sústrediť na výklad, prípady z praxe a zdieľanie vašich skúsenosti.

Všetko vďaka tomu, že máte pred sebou učebné materiály a tak nemusíte takmer nič písať.

Možno ste už  zažili školenie, kde ste sa sústredili len na to, aby ste si stihli zapísať úplne všetko a nemali ste čas na diskusiu a otázky.

Tento kurz bude nová a príjemná skúsenosť. Aj učenie môže byť radosťou.

Témy

Prvá pomoc – úrazy: zlomeniny, vyvrtnutia, operácie, popáleniny
Akútne choroby – horúčky, nádchy, chrípky, prechladnutia, ťažkosti priedušiek a kašeľ, bolesti hlavy, hrdla, uší a pod.
Tráviace problémy – bolesti zubov, žalúdka, hnačky, zápchy, hemoroidy
Ženské témy – menštruácia, tehotenstvo, pôrod, dojčenie, menopauza
Ťažkosti močových ciest
Schusslerove soli

Na kurze sa naučíte:

  • Jednoducho a efektívne pomáhať sebe, svojim blízkym a priateľom s akútnymi chorobami, rýchlo a lacno.
  • Pozerať sa na choroby iným spôsobom, hľadať súvislosti, rozpoznávať príznaky choroby a na základe toho nájsť dobrý homeopatický liek.

Okrem toho sa stretnete s ľuďmi s podobným rozmýšľaním ako vy a dostanete odpovede na otázky ohľadom zdravia z pohľadu homeopatie a alternatívnej medicíny. Teším sa na vás.

Bonus tohto kurzu:

PREHĽADNÉ MATERIÁLY,  v ktorých sa budete ľahko orientovať. Tiež si ľahkou formou a stálym opakovaním rýchlo a bez námahy zapamätáte kľúčové príznaky mnohých liekov čo vám umožní ich efektívne používať. 

Garantom kurzu je MUDr.Vladimír Petroci – riaditeľ SAKH

Po úspešnom absolvovaní kurzu dostane každý účastník certifikát Slovenskej akadémie klasickej homeopatie o jeho absolvovaní.

Termíny:

9.00 – 18.00 hod.

30. september
28. október
25. november
17. december
27. január
24. február
Cena: 330 Eur/kurz (55 eur za jeden deň)

Prihláška na kurz:

Odkiaľ ste sa dozvedeli o kurze?
Označte aj viac možností
Ďakujem za vaš záujem o kurz, vašu účasť potvrdím hneď ako to bude možné.
V odosielaní prihlášky nastala chyba. Prosím skúste vyplniť formulár ešte raz, alebo sa na kurz prihláste emailom na adrianaberesova@hotmail.com.

Referencie

Martina Trginová:

Homeopatický kurz s Adriankou bol tým najlepším darom, aký som si mohla dať. Rozširoval a otváral nové obzory v mnohých smeroch. Nielenže som sa neustále učila mnoho nového a pre mňa zaujímavého, no ľudia, ktorých som na kurze spoznala sa stali mojimi priateľmi a takpovediac spriaznenými dušami. Adrianka je bezpochýb vynikajúca odborníčka, ktorá dáva veci do súvislostí a všetko dopĺňa trefnými príkladmi z praxe. Na jej hodinách sa rozhodne nebudete nudiť!

Beata Katulincová:

K homeopatii ako takej som sa dostala “vďaka” môjmu synovi. Hneď po jeho narodení nám veľmi pomohla naša pediatrička. Keďže mal veľmi vysokú žltačku a vysoké hodnoty bilirubínu, sme sa vďaka homeopatikám, ktoré mu nasadila, vyhli hospitalizácii v nemocnici. Skutočné problémy ale nastali po jednom roku a absolvovaní očkovaní, kedy sa mu veľmi zhoršil atopický ekzém. Žiaľ s týmto problémom sme bojovali niekoľko mesiacov. Bežná medicína príznaky len utlmovala, ale problém neriešila. Začali sme teda hľadať riešenie inde. Vďaka facebooku som sa spoznala s pani Adrianou Bérešovou, diplomovanou homeopatkou, ktorá synovi po konzultácii nasadila konštitučnú liečbu. Výsledky sa dostavili veľmi rýchlo. Do jedného mesiaca ekzém zmizol. Fascinoval ma tento spôsob a prístup ku liečbe, preto som sa o homeopatii chcela dozvedieť viac. Prihlásila som sa na polročný kurz rodinnej homeopatie, ktorý p. Bérešová organizovala. Pre mňa to bolo úžasných 6 mesiacov spoznávania ako vlastne homeopatia funguje, a učenia ako pomôcť sebe, rodine a blízkym pri akútnych zdravotných problémoch. A ako bonus som sa zoznámila s ľuďmi na “rovnakej vlnovej dĺžke”, nabila pozitívnou energiou a strávila krásny deň. Nehovorím, že je teraz zo mňa homeopat, to ani zďaleka nie. Pomoc pani Bérešovej vyhľadávam dodnes. Ale v súčasnosti veľa zdravotných problémov u mňa a v mojej rodine riešim v prvom rade pomocou homeopatie svojpomocne a musím povedať, že veľa krát veľmi úspešne.

Dominika Drobková

Minulý rok som absolvovala kurz rodinnej homeopatie v Turčianskych Tepliciach a chcem sa poďakovať našej lektorke Adrianke, ktorá kurz viedla, za nespočetné množstvo informácií, ktoré pravidelne využívam vo svojom živote. Jej praktické poznámky, ktoré nám vytlačila a darovala sú veľmi dobre spracovane a naozaj zakaždým, keď potrebujem nejaký problém riešiť homeopatiou, čerpám z nich a nájdem tam to čo potrebujem. Liečba v našej rodine nabrala iný smer, nemusím deti kŕmiť sirupmi na kašeľ, čípkami od horúčky či natierať nejakými kortikoidnými masťami, pretože homeopatiou dokážem vyliečiť všetko čo potrebujem. Som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou kurzu a ďakujem za skvelé rady, ktoré ma budú sprevádzať celý život. Ďakujem, že moje deti môžu žiť zdravšie.

Danka Gregušová

Môj homeopatický príbeh sa začal po zúfalých pokusoch o zbavenie sa peľovej alergie niekedy v apríli 2016. Po štyroch rokoch kýchania, slzenia a plných dutín, neúspechoch s klasickou liečbou, šamanských čisteniach a jógových dýchacích cvičeniach som stále nestrácala nádej . A keďže stále platí overené: “Kto hľadá nájde”, zlatučká pani lekárnička mi podala Homeopatikum POLLENS, že mi určite pomôže. Neuveríte – POMOHLO. Okamžite, po prvej dávke sa moje vyčistené a predýchané telo zresetovalo a soplíky zmizli!!! Na druhý deň sa začali uvoľňovať dutiny a ja som po štyroch – preslzených rokoch začala normálne fungovať. To bol pre mňa ZÁZRAK !!! Začala som hľadať informácie o HOMEOPATII a v septembri 2017 nastúpila na prvý kurz Rodinnej homeopatie. Tu som sa ocitla v správnych rukách diplomovanej homeopatky Ing. Aďky Bérešovej, ktorá na svojich kurzoch vysvetlí všetky potrebné informácie o liečebných metódach a substanciách v HOMEOPATII. Jej kurzy vám môžem zodpovedne doporučiť.