ŠKOLA RODINNEJ HOMEOPATIE

september 2020 – február 2021

Slovenská akadémia klasickej homeopatie otvára ďalší 6 mesačný kurz.

Tento kurz je ako jediný na Slovensku vedený formou workshopu. Prečo je workshop lepší ako prednáška? Lebo sa naučíte viac a naučíte sa to rýchlejšie a ľahšie. Svoju pozornosť môžete plne sústrediť na výklad, prípady z praxe a tiež môžete zdieľať svoje vlastné skúsenosti. Všetko vďaka tomu, že máte pred sebou už dopredu vytlačené materiály a tak nemusíte takmer nič písať. Ak ste už niekedy zažili školenie kde ste si museli písať všetko, bolela vás pri tom ruka a sústredili ste sa len na to, aby ste si stihli zapísať úplne všetko, aby vám nič neuniklo a nemali ste čas na diskusiu a otázky, ktoré pri zapisovaní vyvstali, potom tento kurz bude nová a príjemná skúsenosť. Aj učenie môže byť radosťou.

Témy

Prvá pomoc – úrazy: zlomeniny, vyvrtnutia, operácie, popáleniny

Akútne choroby
– horúčky, nádchy, chrípky, prechladnutia, ťažkosti priedušiek a kašeľ, bolesti hlavy, hrdla, uší a pod.

Tráviace problémy
– bolesti zubov, žalúdka, hnačky, zápchy, hemoroidy

Ženské témy
– menštruácia, tehotenstvo, pôrod, dojčenie, menopauza

Ťažkosti močových ciest

Schusslerove soli 

Prihláste sa na kurz teraz.

Alebo sa môžte prihlásiť na adrianaberesova@hotmail.com či telefonicky 0918 020 293 pre viac informácií.

Stlačením tlačidla “Prihlásiť sa” súhlasíte so spracovávaním zadaných osobných údajov podľa platnej legislatívy za účelom prihlásenia sa na kurz a odoberania informácií o kurze.

Termíny v Turčianskych Tepliciach a v Banskej Bystrici:

vždy v sobotu (TT) a v nedeľu (BB) 9.00 – 18.00 hod.

26. a 27. septembra
24. a 25. októbra
14. a 15. novembra
12. a 13. decembra
23. a 24. januára
20. a 21. februára

Cena: 40 eur za jeden deň

Na kurze sa naučíte:

  • Jednoducho a efektívne pomáhať sebe, svojim blízkym a priateľom s akútnymi chorobami, rýchlo a lacno.
  • Pozerať sa na choroby iným spôsobom, hľadať súvislosti, rozpoznávať príznaky choroby a na základe toho nájsť dobrý homeopatický liek.

Okrem toho sa stretnete s ľuďmi s podobným rozmýšľaním ako vy a dostanete odpovede na otázky ohľadom zdravia z pohľadu homeopatie a alternatívnej medicíny. Teším sa na vás.

Bonus tohto kurzu:

TLAČENÉ MATERIÁLY. Na začiatku každého seminára dostanete dopredu pripravené a vytlačené materiály, takže počas seminára sa môžte plne sústrediť na výklad a len si dopisujete poznámky, ktoré nie sú obsiahnuté v textoch a zdajú sa vám dôležité. To nám dáva väčší priestor na kladenie otázok a vzájomné obohacovanie sa prípadmi z praxe. Tiež si ľahkou formou a stálym opakovaním rýchlo a bez námahy zapamätáte kľúčové príznaky liekov. Na konci kurzu máte z materiálov peknú knihu, v ktorej sa viete ľahko a rýchlo orientovať.

Garantom kurzu je MUDr.Vladimír Petroci – riaditeľ SAKH

Po úspešnom absolvovaní kurzu dostane každý účastník certifikát Slovenskej akadémie klasickej homeopatie o jeho absolvovaní.

Referencie

Martina Trginová:

Homeopatický kurz s Adriankou bol tým najlepším darom, aký som si mohla dať. Rozširoval a otváral nové obzory v mnohých smeroch. Nielenže som sa neustále učila mnoho nového a pre mňa zaujímavého, no ľudia, ktorých som na kurze spoznala sa stali mojimi priateľmi a takpovediac spriaznenými dušami. Adrianka je bezpochýb vynikajúca odborníčka, ktorá dáva veci do súvislostí a všetko dopĺňa trefnými príkladmi z praxe. Na jej hodinách sa rozhodne nebudete nudiť!

Beata Katulincová:

K homeopatii ako takej som sa dostala “vďaka” môjmu synovi. Hneď po jeho narodení nám veľmi pomohla naša pediatrička. Keďže mal veľmi vysokú žltačku a vysoké hodnoty bilirubínu, sme sa vďaka homeopatikám, ktoré mu nasadila, vyhli hospitalizácii v nemocnici. Skutočné problémy ale nastali po jednom roku a absolvovaní očkovaní, kedy sa mu veľmi zhoršil atopický ekzém. Žiaľ s týmto problémom sme bojovali niekoľko mesiacov. Bežná medicína príznaky len utlmovala, ale problém neriešila. Začali sme teda hľadať riešenie inde. Vďaka facebooku som sa spoznala s pani Adrianou Bérešovou, diplomovanou homeopatkou, ktorá synovi po konzultácii nasadila konštitučnú liečbu. Výsledky sa dostavili veľmi rýchlo. Do jedného mesiaca ekzém zmizol. Fascinoval ma tento spôsob a prístup ku liečbe, preto som sa o homeopatii chcela dozvedieť viac. Prihlásila som sa na polročný kurz rodinnej homeopatie, ktorý p. Bérešová organizovala. Pre mňa to bolo úžasných 6 mesiacov spoznávania ako vlastne homeopatia funguje, a učenia ako pomôcť sebe, rodine a blízkym pri akútnych zdravotných problémoch. A ako bonus som sa zoznámila s ľuďmi na “rovnakej vlnovej dĺžke”, nabila pozitívnou energiou a strávila krásny deň. Nehovorím, že je teraz zo mňa homeopat, to ani zďaleka nie. Pomoc pani Bérešovej vyhľadávam dodnes. Ale v súčasnosti veľa zdravotných problémov u mňa a v mojej rodine riešim v prvom rade pomocou homeopatie svojpomocne a musím povedať, že veľa krát veľmi úspešne.

Dominika Drobková

Minulý rok som absolvovala kurz rodinnej homeopatie v Turčianskych Tepliciach a chcem sa poďakovať našej lektorke Adrianke, ktorá kurz viedla, za nespočetné množstvo informácií, ktoré pravidelne využívam vo svojom živote. Jej praktické poznámky, ktoré nám vytlačila a darovala sú veľmi dobre spracovane a naozaj zakaždým, keď potrebujem nejaký problém riešiť homeopatiou, čerpám z nich a nájdem tam to čo potrebujem. Liečba v našej rodine nabrala iný smer, nemusím deti kŕmiť sirupmi na kašeľ, čípkami od horúčky či natierať nejakými kortikoidnými masťami, pretože homeopatiou dokážem vyliečiť všetko čo potrebujem. Som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou kurzu a ďakujem za skvelé rady, ktoré ma budú sprevádzať celý život. Ďakujem, že moje deti môžu žiť zdravšie.

Danka Gregušová

Môj homeopatický príbeh sa začal po zúfalých pokusoch o zbavenie sa peľovej alergie niekedy v apríli 2016. Po štyroch rokoch kýchania, slzenia a plných dutín, neúspechoch s klasickou liečbou, šamanských čisteniach a jógových dýchacích cvičeniach som stále nestrácala nádej . A keďže stále platí overené: “Kto hľadá nájde”, zlatučká pani lekárnička mi podala Homeopatikum POLLENS, že mi určite pomôže. Neuveríte – POMOHLO. Okamžite, po prvej dávke sa moje vyčistené a predýchané telo zresetovalo a soplíky zmizli!!! Na druhý deň sa začali uvoľňovať dutiny a ja som po štyroch – preslzených rokoch začala normálne fungovať. To bol pre mňa ZÁZRAK !!! Začala som hľadať informácie o HOMEOPATII a v septembri 2017 nastúpila na prvý kurz Rodinnej homeopatie.

Tu som sa ocitla v správnych rukách diplomovanej homeopatky Ing. Aďky Bérešovej, ktorá na svojich kurzoch vysvetlí všetky potrebné informácie o liečebných metódach a substanciách v HOMEOPATII. Jej kurzy vám môžem zodpovedne doporučiť.